TŘÍVRSTVÁK

Lahodný řez, který má 3 vrstvy a to kávovou, čokoládovou a jemnou vrstvu z cizrny ♥

Recept se může zdát složitý, ale je jednoduchý jak facka a věříme, že si pochutnáte jako my 🙂

1.vrstva : 150g Tiramisu těsta, 1 vejce, voda na doředění cca 100ml, 30g ovesných vloček, 10g kokosové mouky

Těsto dáme změknout do mikrovlnky, poté rozmixujeme s vejci, vodou, vločkama a moukou. Nalijeme do formy a pečeme na 180* 15 minut.

2.vrstva : 50g hořké čokolády, 50g Ehrmann čokoládového pudinku, 50g tvarohu (klidně použijte 100g tvarohu, pokud pudink nemáte), 20g čokoládového pudinkového prášku, 10g čokoládového proteinu, 15g ořechového másla (my zvolili R3ptile Sweet Cocoa Peanuts)

Pudink, tvaroh, máslo promícháme. Přídáme pudink.prášek, protein a opět promícháme. Nakonec přilijeme rozpuštěnou čokoládu a naneseme na korpus. Pečeme dalších 10 minut.

3.vrstva : 200g cizrny z plechovky, 1 bílek, 20g proteinu s příchutí Bílá čokoláda, 100g bílého jogurtu, 1 čajová lžička kypřícího prášku.

Cizrnu, bílek, jogurt rozmixujeme, přidáme protein, kypř.prášeka zamícháme. Jednu lžičku těsta dáme stranou a nalijeme na druhou vrstvu a dáme péct na 30 minut.

Drobenka : My zvolili Ořechový flapjack smíchaný s jednou lžičkou předešlého těsta, ale vhodná alternativa jsou ovesné vločky, mleté ořechy, lžička těsta a kostička nadrcené hořké čokolády. 

Posypeme řez a dáme péct na posledních 10 minut dokud vločky nezezlátnou. ♥ Nejlépe chutná vychlazený z lednice.

Autor receptu : Týna♥ Instagram: zdrave_stynou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *